Ürünler Hakkında

Sihirli Sehpa

Sihirli Sehpa kullanımı evlerinize şık ve modern bir görüntü katmakla birlikte alan tasarrufu sağlamaktadır. Sihirli Sehpa açılıp kapanabilen ve içerisine eşyalarını kolaylıkla koyup saklayabileceğiniz bir alan sağlar.Sihirli Sehpa açıldığı zaman 4-6 kişilik bir yemek yeme alanı olmaktadır.Ekstra olarak kapandığı zaman orta dekoratif bir eşya olmaktadır.Ürün nemli bir bez ile kolaylıkla silinir ve solma,renk atma gibi şeyler kesinlikle olmamaktadır.Üzerine herhangi dekoratif süs eşyalarınızdan koyduğunuz zaman modern bir orta sehpa olmaktadır.

 

Makyaj Masaları

Makyaj Masaları hem kendinize verdiğiniz önem için aynalı dekoratif ve ürün malzemelerinizi saklayabileceğiniz çekmeceli ve orta bölmeli gözlü ayakları uzun bir masadır.Hem makyaj yapabilir kendinizi mükemmel bir görüntüye ulaştırabilir hem de çalışma bilgisayarlarınızı (laptop vb.) bunları üzerine koyup işlerinizi takip edebilir çalışma ortamınızı yaratabilir Çalışma Masası olarakta kullanabilirsiniz.Ekstra olarak ürünü kullanmadığınız takdirde üzerine dekoratif ürünler koyarak mükemmel bir ambiyans yaratabilirsiniz.Siz her zaman değerlisiniz kendinize verdiğiniz değeri Makyaj Masası sayesinde daha da önemli görünmek için kullanıma uygun ve az yer kaplayan üründür.Ürün nemli bir bez ile kolaylıkla silinir ve solma,renk atma gibi şeyler kesinlikle olmamaktadır.

Yemek Masaları

Ürün kullanım sayısı 4-6 kişi bazındadır.Üründe yapmış olduğunuz kahvaltı,akşam yemeği ve misafirlerinize göstermiş olduğunuz önem artı puan kazanır.Yemek masası dışında ekstra olarak dekoratif işyeri içerisinde toplantı masası olarak şık ve modern bir görünüm de sağlayabilirsiniz.Etrafına 4-6 kişilik sandalyeler ile süsleyebilir masa üzerine dekoratif süsler vb. şeyler koyarak ambiyansı güzelleştirebilirsiniz. Yemek Masası formunda kullanıdığınız ürün kolaylıkla silinebilir ve hiç bir şekilde solma,çürüme vb. şeyler mümkün değildir.

 

Yükleniyor...